İŞLEYİŞ


İşleyiş süreci hakkında...

İŞLEM SÜRECİ?Müşteri İlişkileri Departmanımıza talep ettiği çalışmanın teknik bilgilerini mail yolu ile ilettikten sonra, Maliyet departmanımız çalışmanın bütçesini oluşturur ve bütçeyi talep eden ilgiliye mail yolu ile bildirir.

Müşterimiz bütçeyi onayladığını bildiren (yazılı mail) andan itibaren çalışmanın dökümanı kendisinden; usb bellek cihazı, cd ortamında, firmamızın ftp platformu kullanılarak yada wetransfer dosya yükleme programı gibi programlar kullanılarak sağlanabilir.

Bütçe talebinde belirtilecek teknik detaylar;TEKNİK BİLGi

Ölçü: Sayfalı işlerde ölçünün kapalı hali, Tek yaprak olan çalışmalarda çalışmanın açık hali belirtilmelidir.
Sayfa: Her yaprak 2 sayfadır
Renk: CMYK haricinde varsa spot renkler bildirilmelidir. Fosfor renkler ayrıca bildirilmelidir.
Lamine: Selofan, Dispersiyon lak, Kabartma Lokal Lak, Kısmi lak, vernik, İpeksi selofan gibi çeşitli laminasyon işlemleri bildirilmelidir.
Cilt: Tel dikiş, Amerikan Cilt, İplik Dikiş, Sert Kapak, Spiral, Varak, Gofre, Sıvama, Yapıştırma, Özel kesim gibi işçilikler yer alır.
Adet: Basılacak çalışmanın miktarını belirtir. Unutulmamalıdır ki Miktar arttıkça birim maliyet avantaj sağlamaktadır.


ÖNEMLİ NOT;

İşin tasarım hazırlanış sürecinde mutlaka en az 3 mm. Taşma verilmiş olmalı ve mutlaka basıma göndermeden önce RGB’den CMYK’ya çevrilmiş olması gerekmektedir.


SON OLARAK;

Üretimi tamamlanmış baskılı ürünleriniz titiz bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesi yapılır. Firma araçlarımız belirteceğiniz adrese teslimatı gecikmeden gerçekleştirir.

Teknik